Басейн

Басейн

На території нашого комплексу у відкритому доступі як для осіб, котрі проживають в нашому готелі, так і для інших відвідувачів є 2 басейни з ідеально чистою та супер-прозорою водою, які працюють з 10:00 до 19:00.
Це басейн для дорослих, в якому знаходиться наша крута та шалена водна гірка, бажання подолати віражі якої у Вас з’являтимуться знову і знову. Також, не забули ми і про наших наймолодших відвідувачів гостей – у їх розпорядженні дитячий басейн, який розташований поряд з басейном для дорослих, що дозволяє діткам завжди бути під пильним наглядом батьків.
Світ водних іграшок принесе радість Вашим дітям, а надувні жилети, водяні круги тдля плавання – зроблять перебування у басейні комфортним і безпечним.
Для осіб, котрі проживають на території нашого готелю відвідування басейну з 10:00 до 19:00 автоматично включено до вартості проживання.

Вартість відвідування басейну для дорослих:

>450 грн з однієї особи за 2 години (кожна додаткова година відвідування оплачується додатково в розмірі +200 грн);
>900 грн з однієї особи пакетний абонемент на відвідування з 10:00 до 19:00.

Вартість відвідування басейну для дітей:

>діти віком від 0 до 3 років – безкоштовне відвідування з розрахунком 1 дитина на 1 дорослого;
>діти віком від 3 до 6 років – оплата в розмірі 50% від загальної вартості дорослого абонементу;
>діти віком від 6 років сплачують повноцінну вартість дорослого абонементу

* супроводжуюча особа також оплачує повноцінну вартість абонементу.
* оплата за дитячий абонемент діє лише при наявності документу, котрий підтверджує вік дитини. В разі відсутності документу сплачується повноцінна вартість дорослого абонементу

Price

Free